zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno

Przewóz zwłok – Warszawa

Z szacunku do zmarłego oraz jego rodziny, nasi pracownicy bardzo starannie wykonują swoje obowiązki. Przewóz zwłok, który odbywa się na terenie miasta Warszawa – Bródno, Praga, Targówek wykonujemy w bezpieczny sposób i w jak najkrótszym czasie. Wszystkie pojazdy, które posiada nasz zakład pogrzebowy, spełniają wszelkie rygorystyczne wymagania.

Międzynarodowy transport zmarłych – zakład pogrzebowy Warszawa

Nasza firma pogrzebowa specjalizuje się w usłudze, jaką jest transport zmarłych z zagranicy do Polski. Na rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym tematem, zapraszamy do kontaktu w celu poznania dokładnej specyfikacji usługi jaką jest międzynarodowy transport zmarłych.

Transport zwłok do Polski

ekshumacja zwłok Warszawa

Nasza firma zapewnia klientom wykonanie niezwykle delikatnej oraz odpowiedzialnej usługi, jaką jest transport zwłok. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą. Transport zwłok uzależniony jest od aspektów prawnych, społecznych oraz wyznaniowych – mając to na względzie, dokładnie planujemy poszczególne etapy przewozu zwłok do kraju. Zdajemy sobie sprawę, że międzynarodowy transport zmarłych jest dla rodziny zmarłej osoby ogromnym przeżyciem. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wczuć się w trudną sytuację rodziny i dopasować poszczególne etapy transportu do oczekiwań oraz możliwości finansowych klientów.

Najczęstszymi kierunkami, z których dokonujemy transportów międzynarodowych, jest Anglia i Niemcy. Nasza firma jednak zapewnia międzynarodowy transport zmarłych również z innych krajów europejskich – takich jak Francja, Austria, Belgia, Czechy, Grecja, Holandia, Portugalia oraz innych. Nasze usługi świadczymy również i w takich przypadkach, kiedy konieczny jest transport zmarłego nawet ze Stanów Zjednoczonych Ameryki czy Australii. Jesteśmy świadomi tego, że w obecnych czasach Polacy znajdują się praktycznie w każdym kraju na świecie. Transport zwłok możliwy jest również z bardzo odległych terenów – Ameryki Północnej, Azji czy Afryki. Transport zmarłych na terenie kraju odbywa się dzięki wyposażonym karawanom posiadającym wszelkie certyfikaty i zezwolenia.

Całodobowy zakład pogrzebowy - Warszawa

Nasz całodobowy zakład pogrzebowy działa przy ulicy św. Wincentego 88 b w Warszawie. Przewóz zwłok na terenie miasta Warszawa – Bródno, Praga, Targówek wykonujemy z należnym zmarłemu szacunkiem. Jeśli mają Państwo pytania, to zapraszamy do kontaktu osobistego, bądź telefonicznego.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica