zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno

Międzynarodowy transport zmarłych – zakład pogrzebowy Warszawa

Nasza firma pogrzebowa specjalizuje się w usłudze, jak± jest transport zmarłych z zagranicy do Polski. Na rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu ¶wiadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli s± Państwo zainteresowani tym tematem, zapraszamy do kontaktu w celu poznania dokładnej specyfikacji usługi jak± jest międzynarodowy transport zmarłych.

Transport zwłok do Polski

ekshumacja zwłok Warszawa

Nasza firma zapewnia klientom wykonanie niezwykle delikatnej oraz odpowiedzialnej usługi, jak± jest transport zwłok. Do każdego zlecenia podchodzimy z należyt± uwag±. Transport zwłok uzależniony jest od aspektów prawnych, społecznych oraz wyznaniowych – maj±c to na względzie, dokładnie planujemy poszczególne etapy przewozu zwłok do kraju. Zdajemy sobie sprawę, że międzynarodowy transport zmarłych jest dla rodziny zmarłej osoby ogromnym przeżyciem. Nasi pracownicy dokładaj± wszelkich starań, aby wczuć się w trudn± sytuację rodziny i dopasować poszczególne etapy transportu do oczekiwań oraz możliwo¶ci finansowych klientów.

Najczęstszymi kierunkami, z których dokonujemy transportów międzynarodowych, jest Anglia i Niemcy. Nasza firma jednak zapewnia międzynarodowy transport zmarłych również z innych krajów europejskich – takich jak Francja, Austria, Belgia, Czechy, Grecja, Holandia, Portugalia oraz innych. Nasze usługi ¶wiadczymy również i w takich przypadkach, kiedy konieczny jest transport zmarłego nawet ze Stanów Zjednoczonych Ameryki czy Australii. Jeste¶my ¶wiadomi tego, że w obecnych czasach Polacy znajduj± się praktycznie w każdym kraju na ¶wiecie. Transport zwłok możliwy jest również z bardzo odległych terenów – Ameryki Północnej, Azji czy Afryki. Transport zmarłych na terenie kraju odbywa się dzięki wyposażonym karawanom posiadaj±cym wszelkie certyfikaty i zezwolenia.

Całodobowy zakład pogrzebowy - Warszawa

Nasz całodobowy zakład pogrzebowy działa przy ulicy ¶w. Wincentego 88 b w Warszawie. Mog± Państwo kontaktować się z nami osobi¶cie lub telefonicznie.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica