zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno
Sprzedaż trumien i urn pogrzebowych

Sprzedaż trumien i urn pogrzebowych

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym przedsiębiorstwem pogrzebowym o wieloletniej tradycji. Zapewniamy kompleksową obsługę pochówków trumiennych oraz kremacji. Obsługujemy pochówki kościelne i świeckie, a także pochówki dzieci oraz dzieci nienarodzonych. W każdej z tych trudnych dla najbliższych zmarłego sytuacji zapewniamy pomoc oraz możliwość dopełnienia wszelkich formalności w atmosferze zrozumienia i wyciszenia. Wraz z szybkim i sprawnym dopełnieniem formalności pogrzebowych oferujemy fachowy dobór trumien i urn pogrzebowych, których posiadamy bogaty i zróżnicowany wybór. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania pod względem materiału, wybicia, wkładu na wieko, wykończenia zewnętrznego oraz ceny.

Sprzedaż trumien to usługa, którą świadczymy przede wszystkim na rzecz Klientów powierzających nam kompleksową organizację pochówku. Zapewniamy również możliwość zakupu trumny lub urny w sytuacjach bezpośrednio niezwiązanych z pochówkiem, m.in. po przeprowadzeniu ekshumacji zwłok lub w celu przeniesienia miejsca spoczynku zmarłego na inny cmentarz. W tym zakresie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod względem doradztwa oraz transportu trumny do miejsca, w którym szczątki zmarłego zostaną przygotowane do ponownego pochówku. Sami również specjalizujemy się w pochówkach po ekshumacjach i relokacjach miejsc spoczynku.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do sięgnięcia po cennik, w którym przedstawiamy ceny trumien, urn oraz pozostałych elementów. Działając kompleksowo dostarczamy nie tylko trumny i urny pogrzebowe z różnych półek cenowych, ale również klepsydry i podziękowania, krzyże nagrobne i obrzeża nagrobne. Posiadamy obrzeża dedykowane dla tradycyjnych pochówków trumiennych oraz mniejsze obrzeża dla grobów urnowych.  Dzięki temu w jednym miejscu uzyskujecie Państwo kompleksową obsługę – od przygotowania do pogrzebu, przez obsługę pochówku, aż po uporządkowanie miejsca spoczynku po uroczystości pogrzebowej.

Urny pogrzebowe i trumny – Warszawa

Do skorzystania z oferty Zakładu Pogrzebowego Bródno zachęcamy przede wszystkim mieszkańców Targówka i Pragi, jak również bliskich osób, które wyraziły wolę pochówku na lokalnych cmentarzach.

W trosce o Państwa komfort zapewniamy fachową, kompleksową i rzetelną obsługę ceremonii pogrzebowych niezależnie od wybranej formy pochówku. Nasz cennik na trumny i urny pogrzebowe odznacza się dużym rozsądkiem oraz dostępnością eleganckich rozwiązań w przystępnych cenach.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica