zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno

Pożegnanie pogrzebowe

Mowa pożegnalna na pogrzebie może przyjmować wiele form. Może to być mowa pożegnalna w imieniu zmarłego lub pożegnanie pogrzebowe przygotowane przez rodzinę. Bardzo często w przypadku pogrzebów katolickich w przygotowaniu mowy pogrzebowej swoich parafian pomaga lokalny proboszcz. W przypadku pogrzebów świeckich za przygotowanie mowy pożegnalnej odpowiada rodzina lub przyjaciele zmarłego.

Pragnąc wspierać Naszych Klientów w czasie żałoby oferujemy pomoc w przygotowaniu pożegnania pogrzebowego. W zależności od Państwa oczekiwań możemy przygotować mowę pożegnalną w imieniu zmarłego, połączoną z formą podziękowania za ostatnią posługę lub mowę pożegnalną, którą wygłosi ktoś z rodziny. Istnieje również możliwość wygłoszenia uprzednio przygotowanego pożegnania pogrzebowego przez pracownika naszego zakładu.

Mowa pożegnalna na pogrzebie

Siedzibą Naszego Zakładu Pogrzebowego jest Bródno. Obsługujemy pochówki na terenie całego miasta Warszawa, zapewniając kompleksową obsługę od aspektu formalnego, aż po organizację stypy. W ramach oferowanych usług przygotowujemy lub pomagamy w przygotowywaniu mów pożegnalnych.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica