zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno
Pochówek dzieci nienarodzonych Warszawa Bródno

Pochówek dzieci nienarodzonych

Pochówek dzieci nienarodzonych nie stanowi przywileju zarezerwowanego tylko dla niektórych rodziców. To możliwość, która prawnie przysługuje wszystkim rodzicom dzieci utraconych przed narodzinami, niezależnie od tygodnia życia.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc oraz wsparcie w zakresie organizacji pochówku dziecka nienarodzonego. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności w szpitalu i w ZUS, a także na wskazanym przez rodziców cmentarzu. Pomagamy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Zapewniamy kompleksową obsługę ceremonii, także w wymiarze świeckim. W zależności od potrzeb możemy zaoferować cichą prywatną uroczystość pożegnalną dla najbliższych lub organizację spotkania dla rodziny w formie stypy.

Pochówek dzieci nienarodzonych Bródno, Warszawa

Pochówki obsługujemy na terenie całego miasta Warszawa, włączając w to cmentarze przy parafialne i komunalne. Zapewniamy stosowne przygotowanie miejsca pochówku wraz z możliwością późniejszej opieki nad grobem.

Rodziców, dziadków lub innych krewnych dzieci utraconych przed narodzinami zainteresowanych możliwością zorganizowania pochówku zachęcamy do kontaktu.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica