zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno
Oprawa muzyczna pogrzebu

Oprawa muzyczna pogrzebu

Profesjonalnie przygotowana oprawa muzyczna pogrzebu nadaje wydarzeniu odpowiedni charakter. Stąd też zdaniem wielu osób jest niezbędna podczas pochówku, tak w przypadku uroczystości kościelnych, jak i świeckich. O ile w przypadku uroczystości kościelnych o odpowiednią oprawę muzyczną w kościele często dba organista, o tyle w przypadku uroczystości świeckich zaszczyt godnego pożegnania zmarłego spoczywa przede wszystkim na zakładzie pogrzebowym, który podjął się kompleksowej obsługi ceremonii.

Zakład Pogrzebowy Bródno to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją i licznymi doświadczeniami, dzięki którym trafnie dobieramy oprawę muzyczną do każdej okazji. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową oprawę muzyczną ceremonii kościelnych i świeckich.

Oprawa muzyczna pogrzebu kościelnego w naszym wykonaniu obejmuje:

  • utwory przed Mszą Św.,
  • utwór na ofiarowanie,
  • utwór podczas Komunii Św.,
  • utwory na wyjście, dopóki wszyscy uczestnicy pogrzebu nie opuszczą kościoła.

Zakres oprawy muzycznej w tym aspekcie każdorazowo ustalamy we współpracy z organistą kościelnym, co pozwala nam uzyskiwać przepiękny efekt muzyczny.

Oprawa muzyczna pogrzebu świeckiego obejmuje:

  • utwory wykonywane przed uroczystością,
  • utwór podczas uroczystości,
  • utwory na wyjście, dopóki wszyscy uczestnicy pogrzebu nie opuszczą uroczystości.

W zależności do preferencji zmarłego oraz jego najbliższych możemy zaproponować coś z tradycyjnego repertuaru pogrzebowego lub zaaranżować ulubioną muzykę zmarłego.

Naszą ofertę w tym zakresie dopełnia prawa muzyczna nad grobem. Pomaga ona Państwu przejść ten bolesny moment. W chwili opuszczania trumny lub urny do grobu na miejscu pochówku rozbrzmiewa kojąca melodia, dzięki której cisza i pustka stają się mniej dotkliwe. Muzyka towarzyszy żałobnikom podczas składania kwiatów i kondolencji.

Cena oprawy muzycznej pogrzebu

Koszt oprawy muzycznej pogrzebu jest uzależniony od zakresu świadczonej usługi. Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z oprawy muzycznej w wykonaniu współpracowników Zakładu Pogrzebowego Bródno zachęcamy do kontaktu.

Oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowych powierzamy profesjonalnym muzykom. To pozwala nam uzyskać przepiękny i wzruszający efekt na każdym etapie uroczystości – od wprowadzenia trumny do kościoła czy kaplicy pogrzebowej, aż po jej odprowadzenie na cmentarz i opuszczenie do grobu. W zależności od indywidualnych preferencji zmarłego lub jego najbliższych, oprawa muzyczna pogrzebu jest wykonywana z wykorzystaniem instrumentów takich, jak skrzypce czy trąbka.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica