zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno

Klepsydry i nekrologi

Śmierć bliskiej osoby to duży szok. Pragnąć wspierać Naszych Klientów w tym wyjątkowo trudnym czasie oferujemy kompleksową obsługę pochówków, wraz z przejęciem na siebie obowiązku poinformowania osób chcących oddać cześć zmarłemu o miejscu oraz czasie planowanych ceremonii pogrzebowych. W tym celu redagujemy nekrologii i przygotowujemy klepsydry, które rozwieszamy w miejscach dla zmarłego szczególnie istotnych.

Klepsydry drukujemy korzystając z eleganckich szablonów, na których obok informacji o dacie pochówku możemy zawrzeć również informacje o terminach planowanych nabożeństw żałobnych. Po zakończeniu ceremonii pogrzebowych nasi pracownicy zastępują klepsydry tradycyjnymi podziękowaniami.

Klepsydry Pogrzebowe Bródno, Warszawa, okolice 

Nekrologii oddajemy do druku w prasie lokalnej, zaś klepsydry rozwieszamy w miejscach dla zmarłego szczególnie ważnych, m.in. w miejscu zamieszania, w miejscu pracy, przy kościele parafialnym, w miejscach często odwiedzanych ze względu na przynależność do różnych grup i kół zainteresowań.

Klepsydry wieszamy we wskazanych miejscach na terenie osiedla Bródno, całej Warszawy, a także najbliższej okolicy. Na życzenie Klienta możemy przygotować określoną liczbę klepsydr do rozwieszenia przez bliskich zmarłego.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica