zakłady pogrzebowe warszawa zakłady pogrzebowe bródno
kremacja bródno pogrzeby warszawa bródno

Klepsydry i nekrologi

Śmierć bliskiej osoby to duży szok. Pragnąć wspierać Naszych Klientów w tym wyjątkowo trudnym czasie oferujemy kompleksową obsługę pochówków, wraz z przejęciem na siebie obowiązku poinformowania osób chcących oddać cześć zmarłemu o miejscu oraz czasie planowanych ceremonii pogrzebowych. W tym celu redagujemy nekrologii i przygotowujemy klepsydry, które rozwieszamy w miejscach wybranych przez rodzinę. Są to różne miejsca, takie jak na przykład:

  • tablice ogłoszeniowe w Kościele i na cmentarzu
  • brama domu
  • miejsca szczególne dla osoby zmarłej
  • drzwi bloków mieszkalnych
  • słupy ogłoszeniowe

Klepsydry drukujemy korzystając z eleganckich szablonów, na których obok informacji o dacie pochówku możemy zawrzeć również informacje o terminach planowanych nabożeństw żałobnych. Na życzenie, rodzina zmarłego ma możliwość stworzenia własnego tekstu na klepsydrze. Po zakończeniu ceremonii pogrzebowych nasi pracownicy zastępują klepsydry tradycyjnymi podziękowaniami. Klepsydry do druku znajdziecie Państwo w naszym zakładzie pogrzebowym, jak i również na stronie internetowej.

Klepsydry Pogrzebowe Bródno, Praga, Targówek, Warszawa, okolice 

Nekrologii oddajemy do druku w prasie lokalnej, zaś klepsydry rozwieszamy w miejscach dla zmarłego szczególnie ważnych, m.in. w miejscu zamieszania, w miejscu pracy, przy kościele parafialnym, w miejscach często odwiedzanych ze względu na przynależność do różnych grup i kół zainteresowań.

Klepsydry wieszamy we wskazanych miejscach na terenie osiedla Bródno, całej Warszawy, a także najbliższej okolicy – Praga, Targówek. Na życzenie Klienta możemy przygotować określoną liczbę klepsydr do rozwieszenia przez bliskich zmarłego. Klepsydry, przekazywane do druku mogą być na Państwa życzenie wydrukowane w kolorze, bądź czarno białe. Klepsydry tradycyjnie drukujemy w formacie A4.

 
zakład pogrzebowy warszawa bródno
O firmie zakład pobrzebowy bródno zakład pogrzebowy warszawa
Oferta tani zakład pobrzebowy warszawa zakład pogrzebowy oferta warszawa bródno
Kaplica
Kaplica
Kaplica